MSZP: hétvégén is lehessen nyilatkozni
2011. január 27. csütörtök 19:25
Az MSZP elnökségi tagja - aki a nyugdíjfolyósító igazgatóságokon egyre inkább jellemző tumultusra hivatkozik - azt írja, hogy a "helyenként napi 8-10 ezer nyilatkozó" fogadása másképp már nem megoldható.
Az MSZP a gyorsabb ügyintézés érdekében egyúttal javasolja, hogy a formanyomtatványokat úgy készítsék elő, hogy az ügyfeleknek már csak a személyes adataikkal, valamint aláírásukkal kelljen ellátniuk a nyilatkozatukat.
A politikus emlékeztet arra, hogy pártja már decemberben jelezte, az országosan megállapított, összesen harminchat nyilatkozattételi helyszín kevés lesz a magánnyugdíj-pénztárban maradni kívánók számára.
A közleményben felhívja a figyelmet arra is, hogy a magánnyugdíj-pénztári tagoknak akár az utolsó pillanatig, "a határidő lejárta előtt öt perccel is jogukban áll nyilatkozni a magánnyugdíj-pénztárban maradásról".
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Heves zivatarok veszélyére...
- Nyolc előadással várja a publikumot a...
- Szeptembertől tovább emelkedik a...
- Negyvenhat határsértőt tartóztattak...
- Hercegszántónál áttörték a kerítést a...
- Fehérre festik a síneket a pécsi...
- A valaha mért legalacsonyabbhoz...
- Hatalmas tűz ütött ki Pécsett, a...
- Aki teheti, ne most menjen...
- Így itassuk a madarakat a nyári hőségben