Kisfiúval erőszakoskodó férfi ellen indult eljárás
2019. június 11. kedd 07:11

Letartóztattak egy fiatal férfit, aki kisfiúval erőszakoskodott Újpesten - tették közzé a rendőrség honlapján kedd reggel.
Egy édesanyja tett bejelentést a IV. kerületi rendőrkapitányságon május 13-án, hogy megtámadták az iskolából hazafelé tartó 12 éves fiát. Az egyik újpesti metrómegállóban a férfi azt kérte a gyerektől, mutassa meg, honnan indul a Nógrád felé tartó busz.
Ezután elcsalta egy fás-bokros területre, a földre rántotta, erőszakoskodott vele, a kisfiú azonban időben kiszabadult a fogásából és elmenekült.
Az ügyben a BRFK Gyermek- és Ifjúságvédelmi Osztálya szexuális erőszak kísérlete miatt indított eljárást, és - egyebek mellett kamerafelvételek alapján - azonosította a feltételezett elkövetőt. A rendőrök a 25 éves férfit június 8-án püspökladányi otthonában elfogták.
A bíróság elrendelte a gyanúsított letartóztatását.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lesz olyan hely az országban, ahol...
- Állatorvosi ügyelet karácsonykor...
- Szomszédok: két baranyai atyafi...
- Szenteste napjától idén is...
- Átmeneti időre változik a pécsi IC-k...
- Ingyen parkolhatunk Pécsett az ünnepi...
- Két új területi jegyet vezetnek be a...
- Erdő Péter: legalább a Kisjézus...
- Minden idők egyik legrosszabbja az...
- Karácsonykor a Megváltó, Isten...

