Fidesz: egy párt paktált le a Jobbikkal és ez az MSZP

2011. február 01. kedd 22:14

Sajtóközlemény.

"Tények az MSZP és a Jobbik viszonyáról

Szánalommal fogadjuk a Magyar Szocialista Párt újabb erőltetett, a hazai és a nemzetközi közvélemény megtévesztését célzó próbálkozását. A Jobbik megerősödése és parlamentbe jutása a Magyar Szocialista Párt nyolc éves munkájának eredménye: a radikális, számtalan megnyilvánulásában szélsőséges párt megerősödésénél Gyurcsány Ferenc és Lendvai Ildikó, a nyolcvanas évek hírhedt médiacenzora bábáskodott.

Egyetlen párt van a magyar parlamentben, amely hajlandó volt egyezséget kötni a Jobbikkal: ez pedig az MSZP.

Ne felejtsük el, hogy a szocialisták saját parlamenti befolyásuk érdekében lepaktáltak a Jobbikkal a parlamenti bizottsági elnöki és alelnöki pozíciók kiosztásakor. A Magyar Szocialista Párt, miután szégyenletesen befürdött azzal, hogy a médiatörvény kapcsán bizonyíthatóan saját hazája ellen hergelte a nemzetközi közvéleményt, újabb kétszínű játékra szánta el magát, és ismételten a szélsőjobboldallal akarja összemosni a Fideszt.
 
A kormány biztos parlamenti támogatással rendelkezik, míg az MSZP és a Jobbik a parlamenti patkó azonos részéből gyakorolják az ellenzék jogait."

MTI/OS - Kiadó: FIDESZ-frakció