Bakondi: először nevesítették Magyarországot fenyegetésben
2016. március 31. csütörtök 11:25

Terrorfenyegetésben korábban nem nevesítették Magyarországot, bár a zászlaját már korábban is közzétették ebben az összefüggésben - közölte a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában csütörtökön.
Bakondi György (képünkön) elmondta: nem tudják, hogy miért éppen Magyarországot és Portugáliát említette név szerint az Iszlám Állam terrorszervezet az egyik weboldalán megjelentetett közleményben.
A belbiztonsági főtanácsadó arról is beszélt, hogy a hatóságoknak nincs tudomásuk magyarországi terrorista sejtekről. Úgy fogalmazott, hogy Magyarországon nem jellemző az iszlám radikalizálódás, mert a magyar embereknek és kormánynak "normális kapcsolata" van az országban élő muszlim közösséggel.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Napsütéses, kellemes napunk lesz hétfőn
- A lucfenyők már feladták, nem bírják...
- Bánki Erik majd' negyven év után...
- Az erős, viharos szél felkavarhatja a...
- Ezen a napon robbant fel negyvenc éve...
- Minden eddiginél korábban indul a MÁV...
- Jön a ballagás, az anyák napja, jön a...
- Szakvezetéssel járhatjuk be ismét a...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Tizenöt másodperc kellett a hírnévhez...

