Államvizsgatétel lett a BKV-botrányokból
2010. január 12. kedd 17:28
Miután a BKV fontos szereplője, kiszolgálója a fővárosban élők mindennapjainak, az utóbbi idők botránykrónikái és a vállalatnál előkerült problémák önálló tétellé emelték a BKF posztgraduális píár képzésének államvizsgáján - közölte a főiskola kedden.
A vállalatnak értő píárosra van szüksége, hiszen a nehéz helyzetben nyilatkozni kell, méghozzá higgadtan, őszintén és hihetően - mondta a BKF-képzés vezetője, főiskolai docens. Perlaky-Papp József közlése szerint a képzésben számos nagyvállalati krízist dolgoznak fel esettanulmány formájában - mérgezéseket, élelmiszerbiztonsági eseteket, márkahamisítási ügyeket vagy éppen a paksi atomerőmű évekkel ezelőtti reaktorzavarát, a dioxinos paprika által keltett hisztériát.
Ezekre a válságokra van szakmai megoldás és ezt el lehet sajátítani. A BKV-nél is van megoldás, csak értő módon el kell kezdeni a kríziskommunikációt és a hírnév-rekonstrukciót - vélekedett.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Magyarországon is kimutatták az új...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Vastapssal díjazta a közönség a Pécsi...
- Eltűnt egy 14 éves pécsi kislány,...
- Egy sebész a műtőben villogjon, ott...
- Orbán Viktor: vége annak az...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...

