A szocialista párt tiltakozik Gyurcsány leköpése miatt
2013. szeptember 18. szerda 15:26
A szocialisták tiltakoznak amiatt, hogy Magyarország volt miniszterelnökét leköphetik egy előre bejelentett, rendőri biztosítással zajló rendezvényen - erről közleményben tájékoztatta szerdán az MSZP az MTI-t.
Az ellenzéki párt annak kapcsán fejezte ki tiltakozását, hogy a rendőri vezetők perének kezdőnapján, kedden többször is leköpték Gyurcsány Ferenc volt kormányfőt.
"Ha egy volt közjogi méltósággal ezt ma meg lehet tenni, akkor mi a garancia arra, hogy a rendőrség bármely magyar állampolgárt meg tud védeni?" - tette fel a kérdést az MSZP.
"Tiltakozunk, hogy a kormánypártok a demokratikus ellenzék minden megmozdulására rendzavarókat toboroznak (...). Tiltakozunk, hogy Orbán Viktor és kormánya megtűri az ilyen szélsőséges viselkedéseket!" - olvasható az MSZP Országos Központja által kiadott közleményben.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jön a Szilveszteri Szuperlottó 7...
- Megpördült, majd az útpadkának...
- Forradalmi műtét a PTE Klinikai...
- Így tartanak nyitva télen a nemzeti...
- Böröcz Károly alezredes lett idén az...
- Ma és kedden is megcsodálhatjuk a...
- Ne legyen határtalan a türelem a...
- Vicze Csilla szerint Péterffy Attila...
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Faragott kettős kereszt emlékeztet a...

