Zellweger: Clooney-val egy álom volt!
2008. március 23. vasárnap 19:03
A színésznő is szerepet kapott George Clooney legújabb filmjében. Renée Zellweger számára egy álom volt új filmje forgatása. Legalábbis ezt nyilatkozta egy angol magazinnak.
A Bőrfejűek című vígjáték az 1920-as években játszódik, és George Clooney rendezi. A színésznő az InStyle magazin áprilisi számában mesélt a forgatásról:
- Hallottam, hogy George barátom új filmet készít. Rögtön lecsaptam rá. Mikor elárultam neki, hogy nagyon érdekelne a dolog, megkért, hogy ha már ennyi lelkes vagyok, vigyek pár mogyoróvajas szendvicset is. Persze - mondtam. Milyet kérsz?
A vígjátékban a már említett két színész mellett a 'The Office' című film sztárja, John Krasinski is szerepet kapott.
- Csodálatos volt vele dolgozni - nyilatkozta Renée. A filmben látható focijelenetekről azonban már nem mesélt ennyire lelkesen.
- Szegény én, egész nap bámulnom kellett, ahogy a fiúk kergetik a labdát - mesélte nevetve. Az interjút olvasva úgy tűnik, hogy Renée végre talpra állt. Pedig házassága a country zenész Kenny Chesney-vel tiszavirág életűnek bizonyult.
- Voltak rossz pillanataim. De sosem tartottak sokáig padlón. Megráztam magam, és mentem tovább - mondta a 39 éves színésznő.
Forrás: www.netbulvar.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szerdán indul a viharjelzés a tavakon
- Fáklyás zarándoklat indul a...
- KSH: negyedével emelkedett a...
- Egy baranyai várost céloznak meg...
- Nézőpont: hatvanhat...
- Hathavi fegyverpénz kapnak a...
- Hogy is volt? A választások...
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Befektetési trendek 2026-ra: mely...

