Para-Kovács Bakácsnak gyűjt
2011. február 09. szerda 18:56

Egy közösségi oldalon próbálja mozgósítani ismerőseit Para-Kovács Imre, hogy barátját, a néhány napja lopáson kapott Bakács Tibort kihúzza az anyagi csávából. A Settenkedő kritikus ugyanis azzal magyarázta a szalámi lenyúlását, hogy éhes volt, de nem volt pénze kifizetni az ételt.
Most jóbarátja egy közösségi oldalon kelt az egykori Megasztár-zsűritag védelmére, hallgatásra utasítva a felháborodottak tömegét, és a következőket írta: „Beszéljünk egy kicsit komolyan! Bakács sz.rban van! Tud valaki bármilyen melót? Van valakinek bármilyen ötlete, hogy a hamarosan megszülető gyermeke ne éhezzen?"
A kritikus vajdasági szerelme ugyanis nyár végén ad életet közös gyermeküknek, de Bakács feje fölött annyira összecsaptak a hullámok, hogy jelenleg fogalma sincs, miből fogja eltartani gyermekét és kedvesét.
„Csak bízni tudok abban, hogy rendeződnek a körülményeim" - mondta megtörten az Új Ásznak. „Olyan mérhetetlenül keveset keresek" - panaszolta néhány napja, amikor mindenki azt latolgatta, vajon miért kell egy ismert közszereplőnek a törvénytelen utat választania.
A kilátásai pedig az elmúlt napokban tovább romlottak, mert ezentúl már ezt a mérhetetlenül keveset se fogja megtalálni: a Klub Rádió a botrány hírére azonnal elbocsátotta.
Forrás: Új Ász/ma.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Eltűnt egy tizenkét éves kislány...
- Elloptak egy virágosdézsát egy pécsi...
- Gyerekeket rabolt ki egy férfi...
- Elképesztő mennyiségű palackot,...
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Két autó ütközött Pécsett, a mentők...
- Újabb baleset: Bóly közelébe...
- Még pár napig lehet jelentkezni a...
- Vasárnapig tart az országos...
- Orbán Viktor: a Zelenszkij-terv nyílt...

