Műteni kellene a Nemzet Színészét
2009. november 03. kedd 15:49

Bár a lélegeztetőgépre már jó ideje nincsen szüksége, tüdejében továbbra is egy cső segítette a köhögést, amitől a tegnapi nap folyamán szintén megszabadult a Nemzet Színésze. Lánya, Szabó Zsófi szerint, sajnos ez nem végleges.
- Az orvosok azt mondták, nagy valószínűséggel a továbbiakban is szüksége lesz erre a gépre, de már az is jó jel, hogy egy időre megszabadulhat tőle, ugyanis nagy fájdalmat okoz számára. Nem beszélve arról, hogy emiatt beszélni sem képes - mondta a Blikknek Szabó Zsófi.
A színész lánya hozzátette, hogy az ébredés ellenére a Nemzet Színésze sajnos súlyosabb állapotban van, mint mielőtt kórházba került; mint kiderült, a gerincén két oldali tályogot találtak.
- Több kórház sebészével is konzultáltak, de sajnos senki nem vállalja el a műtétet, mivel nagyon kockázatos lenne. Újra altatni kéne aput, ami egyáltalán nem tenne jót az állapotának, úgyhogy marad az antibiotikumos kezelés, mi pedig reménykedünk abban, hogy hatásos lesz - fogalmazott.
Blikk - Fotó: színház.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hétfőn és kedden nem látogatható a...
- Mohácsi lányra is voksolhatunk a...
- Huszonhét határsértőt tartóztattak...
- Csaknem 50 ezer forintot szánunk...
- Természetközeli élménypark vár...
- Személyi változásokat rendelt el a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Magyar Péter: csökken a kormánytagok,...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...

