Mintegy ötven éven át vezetett jogsi nélkül egy osztrák férfi
2015. május 19. kedd 11:23

Negyvennyolc éven át vezetett jogosítvány nélkül egy 74 éves osztrák férfi, míg végül egy balesetben lebukott.
Burgenland tartomány felsőőri járásában a férfi hétfőn összeütközött egy másik autóval - közölte a burgenlandi rendőrség kedden. A baleset Pinkamiske (Mischendorf) községben az Untere Hauptstrasse és a Neubaugasse kereszteződésénél történt hétfőn.
A másik autó vezetője, egy 49 éves nő megsérült és kórházba szállították. A két járművezető alkoholtesztje negatív lett.
A rendőrség közleménye szerint a 74 éves férfi ellen feljelentést tettek. A nyugdíjas beismerte, hogy 1967 óta különböző járműveket vezetett, de jogosítványa nem volt.
Képünk illusztráció.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Egy évre befagyasztják az...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...

