Clooney mentegetőzik Hilton miatt
2008. május 13. kedd 14:07

George Clooney tagadja, hogy azt mondta volna Paris Hiltonról, hogy rossz színésznő, írja a Digital Spy értesüléseire hivatkozva a Velvet hírblogja.
A színész azt állítja, hogy a Rolling Stones magazinban megjelent megjegyzését kiragadták a szövegkörnyezetből és ebben a formában nem ad valós képet az örökösnőről alkotott véleményéről.
Clooney sajtósa kiadott egy közleményt, amelyben nyomatékosítja, hogy kliense csak viccelt, ráadásul össze is keverték nyilatkozatait. „Két különböző megszólalást használtak fel, amiknek semmi közük nem volt egymáshoz."
A sármos színész egy interjúban beszélt Hiltonról.
„Fura dolog ez, ha fiatal színész vagy. Lehet sok pénzed és kaphatsz munkákat is, anélkül, hogy igazából értenél hozzá. És ez most is így megy. Ezért tart itt Paris Hilton" - nyilatkozta nem túl kedvesen az örökösnőről Clooney.
Gumicukor - Fotó: Variety
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy baranyai várost céloznak meg...
- Hathavi fegyverpénz kapnak a...
- KSH: negyedével emelkedett a...
- Hogy is volt? A választások...
- Nézőpont: hatvanhat...
- Fáklyás zarándoklat indul a...
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Befektetési trendek 2026-ra: mely...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...

