Bochkor: nem lesz esküvő!

2008. május 24. szombat 15:21

Sem esküvőt, sem újabb gyermeket nem tervez Bockor Gábor és Várkonyi Andrea. A macsó papa és a híradós papírok nélkül is boldog, teljes életet él. Az egykor nagy nőfaló hírében álló Bocsi a sors édes fintorának tartja, hogy lánya és nem fia született - írja a Borsonline.

A bulvárlap online kiadása szerint Bochkor Gábor lépten-nyomon beleütközik abba a kérdésbe, hogy mikor vezeti végre oltár elé párját és gyermeke anyját, Várkonyi Andreát. A rádiós három éve él együtt híradós szerelmével, aki kislánnyal ajándékozta meg.

Bár a Bochkor-Várkonyi család papírok nélkül is tökéletes boldogságban él, mégis mindenki azt várja, hogy az egykor nagy nőfaló hírében álló rádiósnak végre bekössék a fejét. Bocsi az Esti Frizbi felvételén sem kerülhette ki a témát: Hajdú Péter megkérdezte, mikor adja végre nősülésre a fejét.

- Egyikünk sem tervezi az esküvőt, szóba sem kerül köztünk a téma. Ráadásul Andreának elege is lett a házasságból - válaszolta Bochkor, aki újabb gyermeket sem tervez Andreával.

- Nem lehet tudni, mit hoz a jövő, de egy gyerek nagy és felelősségteljes meló. Egyelőre nem tervezünk kistestvért Nórinak.

A legtöbb férfi leghőbb vágya a fiú utód, aki tovább viheti a családi nevet. A rádiós is fiút remélt, de egyáltalán nem csalódott.

- Régen valóban titkos vágyam volt egy kis trónörökös, akivel focizhatok a kertben, elvihetem repülni. Amikor Andi teherbe esett, biztos voltam benne, hogy csakis fiam születhet. Aztán jött Nóri, aki teljesen levett a lábamról, és minden percben alig várom, hogy vele legyek. A sors édes fintora volt, hogy egy ilyen macsó férfinak lánya született, de boldogabb nem is lehetnék - zárta a Barssal történő beszélgetést Bochkor.

Borsonline