Szalai Ádám nem lesz ott a Puskásban kedden este
2024. november 19. kedd 15:07

Szilas Ádám csapatorvos javaslatára Szalai Ádám pályaedző nem lesz ott a Puskás Arénában a ma esti Magyarország-Németország labdarúgó Nemzetek Ligája-mérkőzésen - közölte közösségi oldalán kedden a magyar szövetség.
A korábbi csapatkapitány a szombati, Hollandia elleni NL-mérkőzés hatodik percében, a kispadon lett rosszul, s több mint tízperces ápolás után kórházba szállították.
A válogatott hétfői sajtótájékoztatóján Marco Rossi szövetségi kapitány azt közölte: Szalai otthon van a feleségével és a kislányával, a közvélemény pedig majd akkor tudhat meg többet az állapotáról, amikor a pályaedző jónak látja.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megdőlhet a nyári áramfogyasztási rekord
- Vége a pótlóbuszozásnak, befejeződött...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hídépítés Mohácsnál: a szigeti...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...

