Nikolics Nemanja duplázott, a rájátszásban a Chicago
2017. szeptember 28. csütörtök 08:37

Nikolics Nemanja két gólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján; a Chicago Fire 4-1-re nyert és bejutott a rájátszásba.
A magyar csatár - az MLS honlapja szerint - a 48. és a 65. percben talált a hálóba a San Jose Earthquakes otthonában, ezzel már húsz gólnál jár, ami klubcsúcsot jelent. A Chicagóban az alapszakaszban még senki sem volt ennyiszer eredményes, az eddigi rekord 18 találat volt. Nikolics a góllövőlistán is élen áll holtversenyben.
A Chicago 51 ponttal a negyedik a keleti főcsoportban, s biztosította helyét a rájátszásban.
Stieber Zoltán is gólt szerzett a D.C. Unitedben, amely 3-3-as döntetlent ért el a New York Red Bulls otthonában. A támadó csapata első gólját lőtte. A D.C. United a 11., azaz utolsó keleten.
MTI - Fotó: chicago-fire.com
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

