Lanzafame elmondta, mi történt Újmecsekalján a büntetőnél
2013. május 03. péntek 08:48
Davide Lanzafame, a Honvéd támadója a tuttomercatoweb.com weboldalnak elmondta, Leandro Martínez a szerződésének helyzete miatt nem adta oda neki a labdát a Pécs elleni bajnokin megítélt tizenegyesnél.
Mint korábban megírtuk, a Honvéd két légiósa a múlt heti pécsi bajnoki meccsen összeveszett azon, hogy ki végezze el a megítélt büntetőt, és a torzsalkodás vége az lett, hogy mindketten sárgát kaptak, Lanzafame már a másodikat, így ő mehetett is zuhanyozni. A fővárosiak így is legyőzték a Pécset, Marco Rossi vezetőedző pedig magára vállalta a felelősséget az incidensért. George F. Hemingway tulajdonos idehaza nyilatkozatstopot rendelt el az ügyben, de Lanzafame az olasz tuttomercatoweb.com-nak elmondta, mi is történt.
„Nem adta nekem a labdát, azt mondta, azért, mert nincs szerződése a nyártól, és szeretne ezen lendíteni - nyilatkozta Lanzafame. - Remélem, hogy talál csapatot, szerintem nem lesz nehéz dolga."
Lanzafame azt is elmondta, jól érzi magát Magyarországon, de szívesen visszatérne szülőhazájába, ha lesz erre lehetősége. A magyar NB I-et az olasz második vonalhoz hasonlította, szerinte a játék inkább fizikális, mint taktikus és technikás, leszámítva az első hat csapatot.
Forrás: foci24.com
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Elgázoltak egy lányt a zebrán...
- Érezhető földrengés volt...
- Baranyára is vörös kódot rendeltek el...
- Magyar az űrben: elindultak a...
- Baranyára szólóan is tűzgyújtási...
- Fokozott rendőri ellenőrzés kezdődött...
- Kincset érő, régi felvételek is...
- Jelentősen szigorodnak az alkalmi...
- Verekedett, majd részegen vezetett...
- A kormányhivatal három dolgozóját is...