Kirúgták Fehérvárról Marko Nikolicsot
2019. november 25. hétfő 13:07

A MOL Fehérvár FC labdarúgócsapatának vezetősége hétfőn szerződést bontott a vezetőedzővel, a szerb Marko Nikoliccsal.
A klub honlapján megjelent szűkszavú közleményben megköszönik a 40 éves szakember munkáját, és sok sikert kívánnak neki a folytatáshoz.
Nikolic 2017 júniusa óta irányította a fehérváriakat, akikkel 2018-ban bajnoki címet nyert, utána pedig Európa-liga-csoportkörbe vezette az együttest. Szerződését tavaly nyáron 2020 nyaráig hosszabbították meg.
Az utódjáról egyelőre nem közölt információt a klub.
A Fehérvár, amely utóbbi hét bajnoki összecsapásából csak kettőt nyert meg, szombaton hazai pályán 3-1-re kikapott a Puskás Akadémiától, így jelenleg harmadik helyen áll az OTP Bank Ligában. Az együttes hátránya három pont a címvédő és listavezető Ferencvároshoz képest úgy, hogy a fővárosiak egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Az Opera és a Nemzeti Színház is...
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Egy évre befagyasztják az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...

