Gerrard megverte a magyarokat
2010. augusztus 11. szerda 23:07

62. perc: ellentámadásból szerzett vezetést a magyar csapat. A korábban Pécsett játszó Gera vett át szépen egy indítást, a felfutó Komanhoz passzolt, akinek beadásába beleért Jagielka, róla pedig Hart kapujába pattant a labda Öngól. (0-1)
69. perc: Gerrard 25 méterről bombázott védhetetlenül a bal felső sarokba. (1-1)
73. perc: Young átadását követően Gerrard három védő között lépett ki, majd 4 méterről, balról a rövid alsó sarokba lőtt. (2-1)
A magyar válogatott, bár az angolok végig uralták a mérkőzést, derekasan helyt állt, s ha a 89. percben a kiugró Gera jobban koncentrál, és nem a kapusba lövi a meccs egyik legnagyobb helyzetét, az egyik pontot is megszerezhette volna.
Képünkön Rudolf Gergely, Koman Vladimir és Gera Zoltán (balról jobbra) gólöröme az Anglia-Magyarország barátságos mérkőzésen Londonban, a Wembley stadionban.
EQM - Fotó: MTI/AP/Tom Hevezi
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szombaton is borús, de legalább enyhe...
- Több mint húsz éve kínálja Beck...
- Elbonthatják a PMFC stadionját, a...
- Hatvanöt éves lenne idén a pécsi...
- Kilenc autót is megrongált egy...
- Egyhetes, országos rendőrségi razzia...
- Hetek óta nyoma veszett egy 14 éves...
- Tízéves kislányra lőtt...
- Orbán Viktor: a béke ügyében mi...
- Új motorvonatokat, InterCity-kocsikat...

