Elhagyja Pécset a PVSK ikonja, Iványi Dalma
2020. április 29. szerda 12:10

Július 1-től az UNI Győr MÉLY-ÚT vezetőedzőjeként folytatja pályafutását Iványi Dalma, a PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia szakmai igazgatója.
A PVSK egyik ikonja 18 éves kora óta él Pécsett, aktív játékos pályafutásának befejezése után a PVSK PVSK Kosárlabda Utánpótlás Szakosztályának edzője, majd 2019-től az akadémiává vált intézmény szakmai igazgatója lett. A pályafutása következő nagy lépése az NBI-es edzői szerep, így Iványi Dalma július 1-től vezetőedzőként a hazai első osztályban dolgozik tovább.
„Nem vagyok az a vándormadár típus, ha jól érzem magam valahol, akkor nem töröm a fejem a váltáson, az adott helyen, helyzetben keresem az új kihívásokat. Márpedig Pécsett, a PVSK-nál jól éreztem magam, ezért is volt nagyon nehéz a döntés.
Ugyanakkor úgy ítéltem meg, hogy szakmai szempontból a győrieké olyan ajánlat, amit hiba lenne visszautasítani, ezért nehéz szívvel bár, de elfogadtam" - mondta a döntésének hátteréről Iványi Dalma.
Forrás: PVSK - Fotó: Dittrich Éva
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Brutális karambol miatt lezárták a...
- Ellopta majd eldobta a...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Csaknem harminc éve varázsolja el a...
- Egy újabb borult, felhős nap vár ránk...
- Húsvét előtt: átfogó fogyasztóvédelmi...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...
- Eltűnnek a házak bejárata feletti...
- Óriási DNS-t építettek a Boszorkány...
- Mókás jelmezekben mentek iskolába a...

