Eldőlt, megrendezik-e a PMFC-Szentlőrinc meccset

2020. augusztus 30. vasárnap 10:32

Eldőlt, megrendezik-e a PMFC-Szentlőrinc meccset

Közleményt adott ki a PMFC vasárnap délelőtt.


"Ezúton szeretnénk tájékoztatni szurkolóinkat és a közvéleményt arról, hogy klubunk is érintetté vált a koronavírus kapcsán, ezért az ÁNTSZ-szel, illetve a megfelelő hatóságokkal közösen kontaktkutatást végeztünk" - olvasható a közleményben.

"A negatív Covid-19 teszteket követően a szakhatóságokkal együtt arra az álláspontra jutottuk, hogy a vasárnap 19:00 órakor kezdődő Szentlőrinc elleni NB II-es hazai mérkőzést megrendezzük".

"A mai találkozón is mindenki vigyázzon magára. Kérjük, mellőzzék a játékosokkal való érintkezést. Klubunk szeptember 1-től a játékosok és az alkalmazottak védelme érdekében fokozott intézkedéseket vezet be a Stadion utcai klubházban, illetve a további sportlétesítményeiben. Ennek részleteiről később adunk pontos játékoztatást" - zárták az írást.

EQM - pmfc.hu