A pályán minden rendben volt, sima győzelmet aratott a PMFC a Rákosmente otthonában
2017. szeptember 16. szombat 18:30

Megszerezte szombaton első idegenbeli győzelmét a Munkás, három góllal bizonyult jobbnak a Rákosmente KSK-nál.
A Paks II. felett aratott hazai diadal után szombaton idegenben is nyerni tudott a PMFC, amivel felkapaszkodott a tabella ötödik helyére (ez azonban csak a pillanatnyi állást tükrözi, a csapatok egy része vasárnap játszik, így még többen is előzhetnek).
A Munkás az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, Károly, illetve Fellai révén.
A második játékrészben sokáig nem esett gól, a 89. percben azonban végül Kónya betalált, így bebiztosította a vendégek sikerét.
A nehéz anyagi helyzetben lévő Munkás focistái a pályán megtették a magukét, hazahozták a három bajnoki pontot.
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült.
EQM - Fotó: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

