A hétvégét még valószínűleg átalussza Törőcsik András
2014. március 21. péntek 17:44
Egyelőre nem ébresztették fel az altatásból Törőcsik Andrást, az Újpest 58 éves, 45-szörös válogatott labdarúgóját, akin agyműtétet hajtottak végre.
Polonkai Zoltán, az exfutballista közeli barátja az MTI-nek pénteken azt mondta: nem rosszabb az állapota, mint egy napja, nem lépett fel komplikáció sem és nincs életveszélyben az orvosok tájékoztatása szerint. A felébresztését illetően úgy fogalmazott: "a hétvégét valószínűleg átalussza."
Törőcsik hétfőn névnapi partin volt, elesett, s olyan súlyosan beütötte a fejét, hogy kórházba kellett szállítani.
A Merényi Gusztáv Kórházban operálták meg, egy vérömlenyt távolítottak el az agyáról, s a beavatkozás óta az intenzív osztályon fekszik mesterséges kómában.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Autószalon épületébe csapódott egy...
- A komlói kapitányság munkatársa lett...
- Durván emelkedik az influenzások száma
- Február 16-ig lehet jelentkezni a...
- Indul a 13. havi nyugdíj és a 14....
- Várhatóan nem emelkedik a...
- Jelentősen emelkedett tavaly az...
- Csak a Szársomlyón nyílik ez a virág!...
- Csaknem 800 ezer magyar turista...
- Már csak egy hét, s indul a télűzés:...

