Útlezárások Megyer városrészben
2009. április 27. hétfő 15:46

A Pécs2010 EKF program Közterek és parkok újjáélesztése projekt I. ütemének keretében megújul a volt Csontváry utcai buszvégállomás és a Nevelési Központ környéke is. A beruházások az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósulnak meg.
A kivitelező Bayer Center Építőipari Kft. a tényleges munkákat a buszvégállomás burkolatainak bontásával kezdi meg. Ennek érdekében zárták le 2009. április 23-án az érintett területet.
Április 27-től a Megyervárosi Iskola Illyés Gyula Általános Iskola tanulóit szállító buszjáratok nem a volt buszállomás területén fognak megállni, hanem a Nagy Imre úti buszmegállókban.
Május 4-től a Csontváry utcában csak a célforgalom számára engedélyezik a parkolást, a Nevelési Központ megközelítését folyamatosan biztosítják. A Nevelési Központ agorájában a munkák május 4-én kezdődnek meg a ballagási ünnepségek után.
Forrás: Pécs2010 Sajtóiroda
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jakabos: szép is, nemcsak gyors
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Átmeneti szünet után szombaton ismét...
- Coli baktérium lehet a népszerű...
- Ha tehene van, most egy darabig ne...
- Teljes útzár volt Baranyában egy...
- Pótlóbuszok járnak majd a pécsi...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Pécsre indult egy szigetvári nő,...
- Megérkeztek az első, postával...

