Ússza körbe az orfűi tavat: itt az első lehetőség, és itt nevezhet is
2013. július 25. csütörtök 14:12

Szombaton 10 órakor lesz az első alkalom, hogy az erre vállalkozók körbeúszhatják az orfűi tavat.
Az OrfűFitt Pécsi-tó körbeúszást július 27-én rendezik meg, azoknak pedig, akik nem biztosak benne hogy körbe tudnak úszni, egy rövidebb távot is ajánlanak.
A Rajt helye:
-Átúszóknak: Szomjas Vándor Büfé (Pécsi tó, gát felőli oldal)
-Körbeúszóknak: OrfűFitt Jurtatábor (Orfű, Dollár u. 36.)
Időpontja: 2013. július 27. 10:00 mindkét távon, gyülekező: 8 órától.
Nevezni egy internetes nevezési lap kitöltésével, vagy a helyszínen lehet.
A körbeúszás 4.200 méter, az átúszás 1.800 méter.
A szervezők kérik, hogy minél többen válasszák az internetes jelentkezést, mellyel jelentősen megkönnyítitek a rendezőség munkáját. A nevezési díj 2000 forint, melyet a helyszínen lehet befizetni. A helyszíni nevezés és bejelentkezés (internetes nevezés esetében) 8 órától kezdődik a rajt helyszínén.
Cél: Az OrfűFitt jurtatáborban kellemes pihenőhely várja a befutókat. Itt megszárítkozhatnak, átöltözhetnek a résztvevők. Minden úszó a célba érkezés után vendég lesz egy pár virslire, és frissítőre Radlerre.
Részvételi feltételek: A versenyen minden résztvevő saját felelősségére vesz részt, és a nevezési lap kitöltésével nyilatkozik arról, hogy egészségi állapota nem veszélyezteti úszását. Az eseményt az időjárás befolyásolhatja, ezért a rendezőség a változtatás jogát fenntartja.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ahol meg-megáll az idő: a pécsi...
- Pogány a bázisa a MOL megbízásából...
- Csaknem félmillió külhoni magyar...
- A Dél-Dunántúlon hullott a legtöbb...
- Pécsre indult egy szigetvári nő,...
- Elkelt az egykori pécsbányai kórház
- Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy ukrán...
- Íme, így néznek ki a pártlistás...
- Orbán Viktor: legyen béke, szabadság...
- Elkészült az új menetrend, így...

