Tíznapos dőzsölés a Tenkesalján
2008. július 31. csütörtök 21:38

A pénteki kezdőnapon már három helyszín programkínálata is dilemmára késztetheti a fesztivál résztvevőit. 18 órától a villányi Diófás téren főként a könnyedebb műfaj szerelemesei érezhetik majd elemükben magukat, itt ugyanis a Beremendi Fúvószenekar mellett az LGT-ből jól ismert Somló Tamás fülbemászó dallamaival szórakoztatja a nagyérdeműt.
Akik számára a tradíciók és azok ápolása prioritást élvez, Harkányban, a Zsigmondy sétányon este héttől kezdődő Horvát Esten tekinthetik meg a Podravka együttest, tánccsoportok, valamint énekkarok kíséretében.
A fesztivál megnyitójára a történelemi idők fuvallatait felelevenítő Siklósi Várban kerül sor 18 órakor. A Tenkesalja Fesztivál kezdőnapjának fő attrakciója a huszonöt éves jubileumát ünneplő Ghymes együttes (képünkön) este kilenckor kezdődő koncertje. A programok másnap tizenegy órától folytatódnak.
Időpont: 2008-08-01
Helyszín és kezdés:
Villány (Diófás tér): 18.00 Ha Péntek, akkor Villány: Beremendi Fúvószenekar, Véméndi SzexTett, Somló Tamás
Harkány (Zsigmondy sétány): 19.00 Horvát Est: Podravka együttes, tánccsoportok, énekkarok
Siklós (Siklósi Vár): 18.00 Megnyitó a Siklósi Várban, 21.00 GHYMES Jubileumi Koncert
EQM - Fotó: ghymes.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szomorúan indul a hét, úgy is...
- Veszélyes élősködővel fertőzött...
- Két baranyai várost céloznak meg a...
- Ön is kapott tévesen pénzt a MÁV-tól?...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Sokáig mérnöknek készült az ország...
- Súlyosabb büntetést kérnek a pécsi...
- Hajrá Pécs, hajrá foci! Legendákkal...
- Zsúfolásig megtöltötte a közönség a...

