Szigetvári tananyagot játszik Pécsett az Ocho Macho
2013. november 20. szerda 14:09

Tízéves születésnapját 10 év - 10 város című turnéjával ünnepli a klubokban és fesztiválokon is rendkívül népszerű, pörgős, latinos-punkos-skás, igazi örömzenét játszó Ocho Macho. A zenekar Pécsett a Zsolnay Kulturális Negyedben lép fel november 30-án.
„Óriási megtiszteltetés, amikor az emberek úgy döntenek, hogy aznap este minket választanak. Ezt mind a mai napig alázattal fogadjuk! Éppen ezért a mai napig izgulunk is, hogy át tudjuk-e adni, azt, amit szeretnénk. És, hogy mi is az? Az élmény, az, hogy kikapcsolhassanak az emberek, hogy elfelejtsék gondjaikat és, hogy egyetlen nagy energia körbeöleljen minket. A zene a drogunk!" - mondja Kirchknopf Gergő, az Ocho Macho énekese.
Azt, hogy milyen is ez az energia, az ország tíz városában tapasztalhatják meg a nézők, hiszen a zenekar nagy bulizós - ocho machós szóval: hömbölödős - születésnapi országos turnéra indul. Pécsett november 30-án lépnek fel. A Szigetváron tananyagba is került Jó nekem c. számuk is egészen biztosan elhangzik majd a Zsolnay Negyedben.
A koncertekkel párhuzamosan, jelent meg a turné címét viselő 10 év - 10 város című maxi is, három slágergyanús dallal, köztük két különleges duettel. A ki vagyok én?! mellett a Maskaray című számban a PASO-s Krsa a Képzeld el másképp című szerzeményben Kowalsky vendégeskedik.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megszűnnek az esők, szombaton már a...
- Buszbaleset szemtanúit keresik a...
- A házasság érvénytelenségének egyes...
- Repültek a kukák, dőltek a leanderek...
- Lámpatisztogatóból lett majdnem...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Kérés nélkül is kapnak gondosórát a...
- Jövedéki adóval trükköző bandát...
- Pécsi kórházban látták utoljára a...
- Új eszközzel gyarapodott a...