Sínekre tett kanapé és hűtőgép miatt bénult meg a vonatforgalom a pécsi fővonalon
2025. április 19. szombat 09:59

Nem mindennapi probléma miatt bénult meg több mint egy órára a vonatforgalom Pécs és Szentlőrinc között még csütörtökön.
A MÁV közlése szerint Pécs és Mecsekalja-Cserkút között átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok egy a pályára került nagy méretű tárgy miatt. Az érintett járatok délig várakozni kényszerültek, addig Mecsekalja-Cserkúttól pótlóbuszok indulnak Pécs felé.
Nos, a "nagy méretű tárgyból" értesüléseink szerint nem is egy, hanem kettő került valahogy a sínekre, jelesül egy kanapé és egy hűtőgép.
A vonatok eltávolításuk után indulhattak újra, a menetrend ezt követően fokozatosan állt helyre a vonalon.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Visszakapta az ellopott szivattyúját...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Átvette a jelképeket a Pécsi...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Minden 25 év alatti diáknak jár az...

