Részegen akart magnót lopni, nem jött össze
2021. május 11. kedd 16:29

A rendőrök eljárást indítottak egy siklósi férfi ellen.
A siklósi járőrök május 10-én 3 óra 55 perckor Siklóson, az Iskola utcában intézkedtek egy 41 éves helyi férfivel szemben a járványügyi intézkedések megsértése miatt. A férfinél az intézkedéskor volt egy csavarhúzó és egy kiskés is.
Reggel 7 órakor egy 53 éves helyi férfi tett bejelentést a rendőrségre arról, hogy 2021. május 9-én 19 óra és május 10-én 5 óra 30 között Siklóson ugyanabban az utcában megpróbálták feltörni az autóját.
A helyszínre érkező rendőrök megállapították, hogy egy olyan csavarhúzóval és egy olyan késsel próbálták meg kifeszíteni az autó ajtaját, amilyen az éjszaka intézkedés alá vont férfinél volt. Az is kiderült, hogy a feltételezett elkövető összekarcolta a jármű ajtaját, és letépett róla egy műanyag burkolatot, amely során elvágta a kezét.
A rendőrök elfogták a 41 éves férfit, és előállították a rendőrkapitányságra, majd kihallgatták. A gyanúsított elismerte a bűncselekmény elkövetését, és azt is elmondta, hogy ittas volt, és az autó magnóját szerette volna elvinni, de nem sikerült kinyitnia az ajtaját.
Ellene lopás kísérlete miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csillagesőben gyönyörködhetünk...
- Pénteken nem lesz ügyfélfogadás a...
- Egy pécsi kollégium wc-jében szülte...
- Telitalálat: rendkívüli ellenőrzést...
- Melegszik az idő, akár húsz fok is...
- Több mint ezer (!) gyorshajtót...
- Egy magyar városban megtiltják a...
- Eltűnt egy 11 éves kisfiú, a lakosság...
- Új életre kelt, s már vissza is tért...
- Rezsistop: fontos határidőre...

