Rendőrökre támadtak az Ormánságban
2009. június 29. hétfő 10:45

Rendőrökre támadtak vasárnap éjszaka a Baranya megyei Drávakeresztúron. A járőrök egy családnál akartak intézkedni, de a három testvér már az utcán megtámadta őket - tájékoztatott közleményében Zsobrák Péter.
Mint arról a rendőrségi sajtóreferens beszámolt, egyikük baltát fogott, a másik üvegeket és köveket dobott rájuk, a harmadik testvér pedig fegyverrel, legalább tízszer lőtt feléjük. Azzal is fenyegetőztek, hogy felgyújtják a szomszéd házát, de a kommandósok hamar kiértek, és elfogták őket.
Kiderült, két gázfegyver és egy távcsöves légpuska volt náluk, ezeket mind lefoglalták; a fegyvereket szakértő fogja megvizsgálni. Egyik rendőr sem sérült meg, a támadókat őrizetbe vették, ellenük hivatalos személy elleni erőszak, csoportos garázdaság és többrendbeli zaklatás miatt indult eljárás - ismertette Zsobrák.
EQM - Illusztráció: MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Borultak a quadok, mentőre is szükség...
- Ez már igazi nyár, 33 fok is lehet...
- Elfüstölt egy mozdony, késnek a...
- Ismét szárnyra kaptak a Pécsi Sasok
- Dr. Kiss Endrét Lovagkereszttel...
- Hegedűs, dobos a Virtuózok Klubjában
- Idén is megnyílnak Baranyában a...
- Az agy betegségeit vizsgáló kutatás...
- Vágányzár a pécsi fővonalon: három...
- Kánikulával kezdődik május utolsó...

