Performanszok a belvárosban
2008. március 21. péntek 22:04

Interaktív utcai színház-performansz részesei lehetnek a járókelők a belváros több pontján, ahol a Víz Világnapja alkalmából az „Üres Tér Társulat" és a „Lolly Circus" tagjaival találkozhatunk.
Az Üres Tér Társulat 2004-ben alakult egy gimnáziumi tornateremben Ensemble néven. Céljuk új színházi eszközök és formák kipróbálása, a tér életre keltése a színészi jelenléttel és a közös munkából születő rituális varázzsal.
Ezen a programon az utca emberét igyekeznek megszólítani, megállítani és bevonni a színház világába különböző módokon. Garantálható, hogy Nagyszombaton érdemes besétálni a belvárosba, érdekes, izgalmas produkcióknak lehetünk „szereplői".
Helyszínek Pécs belvárosában: Citrom utca, Bem utca, Ferencesek utcája, Király utca, Jókai tér, Széchenyi tér, Séta tér, Kórház tér - buszmegállók, Vásárcsarnok.
Időpont: 2008-03-22
Kezdés: 10:00
Fotó: Simarafoto2007
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Három hónapja nem találnak egy...
- Százmilliókat fizettek meg önként a...
- Mellár Tamás bejelentette, nem indul...
- A Mecsekről száguldott Pécs...
- Mohács könyékén is erdőlátogatási...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Még mindig él a pécsi vásár mítosza,...
- Mentesítő busz is közlekedik a Pécsre...
- Gyász: hosszú betegség után elhunyt...
- Elkezdődött a szarvasnász, jön a...