Pécsi előadás az új nemzeti köznevelési rendszerről
2011. október 27. csütörtök 16:55
A Pécsi Tudásközpontban tartják a „Megújul a tanügy. Az új nemzeti köznevelési rendszer" című konferenciát november 9-én, szerda délelőtt fél tizenkettőtől.
Dr. Hargitai János kormánymegbízott köszöntőjét követően kezdődik a program java. Dr. Gloviczki Zoltán közoktatásért felelős helyettes államtitkár tartja majd a „Megújul a tanügy. Az új nemzeti köznevelési rendszer" című, 11:50-kor kezdődő előadását, amely után nyilvános fórumban kívánják megszólaltatni a résztvevőket és vendégeket.
A nyilvános fórum keretében az államtitkárság szakértői válaszolnak az előzetesen, írásban feltett kérdésekre, ezzel egy időben a helyettes államtitkár sajtótájékoztatót tart.
A konferenciára elsősorban a közoktatásban érintett pedagógusokat, köztisztviselőket, a szakmai és a szülői szervezetek képviselőit is várják, de hellyel kínálnak minden más érdeklődőt.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Nagyot fog csalódni, aki napsugaras,...
- Zivatarokra, villámlásra figyelmeztet...
- Úgy tűnik, a Hunyadi utcában...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Mutatjuk, mire hajtanak a NAV...
- Álomházasságot dúlt fel Ördög Nóri
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Angliáig jutott a Mohácsi-szigetről...