Pécsi Bormajális - idén is poharazhatunk a Ferencesek utcájában
2011. április 27. szerda 11:29
A Pécs-Mecseki Borút ebben az évben is megszervezi hagyományos Bormajálisát. Április 29. és május 1. között pécsi borvidéki borászok települnek ki a Ferencesek utcájába, hogy boraikat kínálják az érdeklődőknek a város Kult-Utcájában.
Ahogy tavaly, úgy idén is a rendezvény ideje alatt a Ferences utcai boltok tovább lesznek nyitva, és többségük külön programokkal, kedvezményekkel várja a látogatóit.
Így lesz kortárs ékszerkiállítás az Ezüstláz Ékszergalériában, játékos gyerekprogramok a Brummogdában, játszóház és hagyományőrző bemutató, íjászkodás, csokoládé és pálinkakóstoló a Vén Szivarban, utcazenész koncert. A rendezvényen helyitermék-bemutató és -kóstoló is várja az érdeklődőket a Baranya Megyei Falusi Turizmus Szövetség szervezésében.
2011. április 29-én és 30-án délután 15 órától kezdődik a borászati kitelepülés, május 1-jén pedig már délelőtt 10 órától kóstolhatnak az érdeklődők.
Borkóstoló poharat és kóstolójegyet a helyszínen lehet vásárolni. A pohár 500 forint (400 forintért visszaváltható), a kóstolójegy 150 forintért vásárolható. A borokat kizárólag a rendezvényen árusított kóstolójeggyel lehet megvásárolni.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hármas karambolhoz riasztották a...
- Szélvihar, jégeső csaphat le...
- Késő éjszakáig küzdöttek a lángokkal...
- Fiatal rablók terrorizálták a...
- Heves zivatarok veszélyére...
- Aki szereti a sört, annak a Pécsi...
- Tűz Pécs-Újhegyen! Sűrű füst szállt...
- Lángra kaptak egy fémhulladéktelepen...
- Jól szerepeltek a pécsi...
- Pénteken lesz a virágvásár a Kossuth...