Pécsett rabolt három fiatal, Mohácson fogták el őket
2022. január 03. hétfő 17:25

A rendőrök őrizetbe vették azt a három fiatalt, akik megvertek, majd kiraboltak egy férfit Pécsett.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre január 2-án reggel arról, hogy Pécsett, a Szent István téren megtámadták, és elvették az értékeit.
A sértett a helyszínre érkező rendőröknek elmondta, hogy három másik fiatal bántalmazta, majd elvették tőle a mobiltelefonját és a pénztárcáját, a benne lévő iratokkal és pénzzel együtt.
A rendőrök beazonosították a feltételezett elkövetőket, akiket ezután Mohácson fogtak el.
A 19 és a 20 éves pécsi fiatalokat, valamint 19 éves csarnótai társukat előállították a Pécsi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket a nyomozók.
Velük szemben kábítószer-gyorstesztet alkalmaztak, amely mindhárom férfi esetében pozitív eredményt mutatott.
Ellenük - őrizetbe vételük mellett - csoportosan elkövetett rablás, valamint kábítószer birtoklása miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már várják a jövő fényfestőinek, a...
- Megújult reménnyel folytatja a...
- Újabb veszett rókát találtak...
- Vaddal ütközött egy autó, teljes...
- Alaposan bevásárol motorvonatokból a MÁV
- Lerobbant kamion miatt lezárták az...
- Pénteken ismét virágba borul a...
- Radnóti Adél pécsi magyartanár Péchy...
- Hatalmas drograzzia volt Baranyában:...
- Halálra gázoltak egy kerékpárost a...