Pécsett használták a Tolnában elvesztett bankkártyát
2016. január 26. kedd 13:10

A képen látható férfi egy Tolna megyében talált bankkártyáról vett fel készpénzt Pécsett - csalás miatt keresik.
A rendőrség közlése szerint az ügyben egy várdombi férfi tett feljelentést, aki szeptember 11-én éjszaka Várdomb és Bátaszék között elveszítette a pénztárcáját, benne személyes irataival és bankkártyájával.
A tárcát valaki megtalálta, majd a bankkártyáról készpénzt vett fel egy pécsi bankjegykiadó automatából, amiről felvétel is készült.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képeken látható személyt felismeri, keresse dr. Vas Jánost a 74/501-100/6950/ melléken, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú" zöldszámán (hétfő-csütörtök: 8-16, péntek: 8-13), vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Húsz fok, ragyogó napsütés - Kell...
- A Délibe érkeznek, s onnan is...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Mókás jelmezekben mentek iskolába a...
- Orbán Viktor: mutassuk meg...
- Lángra kapott az étel,...
- Zárva Pécs legrégebbi zárszaküzlete -...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Elkezdődött a szezon, kinyitottak a...
- Már több mint másfél millióan...

