Orbán Viktor és Szili Katalin az élen
2008. december 08. hétfő 08:31

Orbán Viktor vezeti 45 ponttal a politikusok népszerűségi rangsorát, a dobogón még a vele azonos rokonszenvet élvező Szili Katalin és Sólyom László található - derül ki a Szonda Ipsos felméréséből.
A 2008. november második felében a politikusok népszerűségéről készített közvélemény-kutatásról a Népszabadság hétfői száma ír.
Orbán Viktornak, a Fidesz elnökének a mostaninál magasabb pontszáma már sok esetben volt, de ilyen előkelő pozícióban még egyszer sem szerepelt a listán. Orbán kedvező helyezésének alapvetően az az oka, hogy a nagyméretű Fidesz-tábor rendkívüli módon felsorakozik mögé. Más pártok esetében nem figyelhető meg ilyen erőteljes kiállás saját politikusaik mellett - írta a napilap.
A Szonda Ipsos felmérése szerint Gyurcsány Ferenc miniszterelnök az ötödik, Demszky Gábor főpolgármester a negyedik legnépszerűtlenebb politikus. A lista utolsó helyén Kóka János, az SZDSZ frakcióvezetője áll - derül ki a hétfői Népszabadságból.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Mire is emlékezünk pünkösd ünnepén, a...
- Nem tart sokáig a lehűlés, napokon...
- Fák árnyékában kicsit megpihenni...
- Baranyára is kiadták a...
- Fagyi, gyümölcs és zöldség a NAV...
- Hamarosan módosul jó néhány baranyai...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Tízmilliókat keresett egy baranyai...
- Tizenkét éve ölték meg Bándy Katát -...
- Amikor még a pécsi belvárosban is...