Olvasói bocsánatkérés műjégpálya-ügyben
2009. november 15. vasárnap 14:20
"Bocsánatot kérek a Pécsi Műjégpálya vezetőségétől, dolgozóitól, valamint minden érintettől és az olvasóktól, hogy az írásomban megfogalmazott észrevételeimet nem kellő körültekintéssel és nem megfelelő hangsúlyban közöltem.
A levelem megírását nem előzte meg az elvárható szülői körültekintésem, azt első felindulásomban, a gyermekem állításait feltétel nélkül elfogadva, kizárólag az ő és gyerektársai érdekeit védve fogalmaztam meg és juttattam el a Pécsi Újság.hu hírportál "Beküldöm" című rovatába.
Az írásom közzététele és az arra érkező első jelzések után szembesültem azzal, hogy a megfogalmazott szöveg egyetlen elemében sem igaz. Tévedtem. Több dologban... A Pécsi Műjégpálya működésére tett valótlan állításaim miatt ismételten bocsánatot kérek az intézmény vezetőségétől, dolgozóitól, valamint minden érintettől!
Tisztelettel:
H. Zoltán"
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hidegfront érkezik éjjel esővel,...
- Orbán Viktor: átlépte az egymilliót a...
- Jövedéki adóval trükköző bandát...
- Vandál pusztítás a Barbakánnál:...
- Éjszakai expresszel is utazhatunk...
- Motorosok és biciklisek vannak a...
- Felismeri ezt a bringást? Őt keresik...
- Ha tűzoltónak állna, most szeretettel...
- Harminc százalékkal nő a...
- Idén is a baranyai tűzoltó,...