Népszabadság: Puch is ott van Hagyó ügyvédjének naplójában
2011. október 21. péntek 15:33
Az MSZP baranyai elnökével kapcsolatban is találhatók adatok Hagyó Miklós volt szocialista főpolgármester-helyettes ügyvédének határidőnaplójában - írja a Népszabadság című fővárosi napilap online kiadása az atlatszo.hu által nyilvánosságra hozott főügyészségi nyomozati anyagra hivatkozva.
A Népszabadság szerint "az atlatszo.hu birtokába került határidőnapló részletekből egy jól szervezett korrupciós hálózat képe bontakozik ki, alig van a BKV működésének olyan szelete, amelyet ne érintenének a bejegyzések. Az iratrészlet eredetijében számos további budapesti önkormányzati cég és cégvezető, alvállalkozó cégek, valamint több szocialista politikus neve is szerepel.
Horváth Iván ügyvéd egyebek mellett reklámfelületekről, energiatenderről, takarításról, őrzés-védésről, használati jogokról, fejlesztési jogosultságról, sőt végkielégítésekről is egyeztetett. A határidőnaplóban többször szerepel a "Puch" bejegyzés is, a Központi Nyomozó Főügyészség ebből arra következtetett, hogy az adatok kapcsolatot mutatnak a médiában és a köztudatban az MSZP pénztárnokaként ismert P L vonatkozásában is".
A Népszabadság cikke: ITT.
Az atlatszo.hu főügyészségi dokumentációja INNEN letölthető.
Forrás: nol.hu, atlatszo.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Úgy tűnik, a Hunyadi utcában...
- Zivatarokra, villámlásra figyelmeztet...
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Mutatjuk, mire hajtanak a NAV...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Nagyot fog csalódni, aki napsugaras,...
- Miután a párját lecsukták, a most...
- Beszorult egy ember a roncsok közé...