Nemsokára kiderül, ki Pécs legjobb autóvezetője
2011. október 26. szerda 11:23
Október 29-én, szombaton rendezik meg "A város legjobb sofőrje" elnevezésű vetélkedő döntőjét a Tüskésréti úton lévő tanpályán.
Pécsett a közlekedési balesetek számának csökkentése és a közlekedési morál javítása érdekében 2010-ben számos programmal, vetélkedővel szólította meg a rendőrség a lakosságot, és ezt kívánják folytatni jelen vetélkedővel is.
A vetélkedő célja, hogy felhívják a gépjárművezetők figyelmét a szabálykövető magatartásra, valamint a lehető legminimálisabbra csökkenteni a Pécsi Rendőrkapitányság illetékességi területén a közlekedési balesetek számát, megtalálni Pécs legjobb gépjárművezetőjét és népszerűsíteni a biztonságos vezetési technikákat.
A döntőbe jutottak közül tesztlap kitöltése, tesztpályán való vezetés, egészségügyi gyakorlati feladat, valamint saját gépjárművel történő városi vezetést követően kerül ki a Város legjobb sofőrje.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Úgy tűnik, a Hunyadi utcában...
- Zivatarokra, villámlásra figyelmeztet...
- Mutatjuk, mire hajtanak a NAV...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Beszorult egy ember a roncsok közé...
- Miután a párját lecsukták, a most...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...