Megszűnt a Mediterrán Rádió
2011. február 16. szerda 16:06

"A Mediterrán Rádió Kft. sajnálattal közli, hogy a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a Pécs 101,2 MHz-en sugárzó Mediterrán Rádió műsorszolgáltatási jogosultságát, valamint a 23611-2/2009 számú rádióengedélyét felmondta.
A Mediterrán Rádió Kft. a Rádió működtetésének érdekében törekedett mindent megtenni, ennek ellenére a 2009-ben kialakult helyzetet nem sikerült megoldania, így ennek következtében a műsorszolgáltatási szerződés feltételeinek nem sikerült megfelelnie.
Minden kedves, a Rádió műsorai iránt érdeklődést tanúsító rádióhallgatónak köszönjük a figyelmet annak reményében, hogy Pécs városában tartalmas rádióműsorokat tudnak hallgatni a továbbiakban is.
A Mediterrán Rádió nevében elköszönünk, kívánunk valamennyi partnerünknek és hallgatónknak minden jót, tartalmas szórakozást.
Schmidt Erzsébet,
a Mediterrán Rádió Kft. ügyvezetője"
EQM
Facebook box
Megosztás
Kapcsolódó írások
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ködös éj után egy kis napsütésre is...
- Megadták a kilövési engedélyt, a...
- Már több mint egymillióan megkapták...
- Majd' 140 milliót fizetett a MÁV az...
- Különleges mesekönyv született egy...
- A zebrán gázolt egy pécsi taxis, majd...
- Döntött a Kúria, helybenhagyta a Pécs...
- Mintegy 250 programmal várják az...
- Kijárat a tengerre: hamarosan nyit a...
- Megjöttek a friss adatok, ennyit...