Lezárt akta: vonat elé hajtott Sellye közelében
2021. január 24. vasárnap 10:11

A siklósi rendőrök befejezték a vizsgálatot annak a férfinak az ügyében, aki autójával egy vonat elé hajtott Kákics és Sellye között - olvasható a police.hu oldalon.
Közúti baleset okozása miatt nyomozott a Siklósi Rendőrkapitányság egy 66 éves dunaszentgyörgyi férfi ellen. A megalapozott gyanú szerint a férfi tavaly szeptember 30-án délelőtt Kákics irányából Sellye irányába közlekedett személygépkocsijával.
A vasúti átjáróhoz érve a fénysorompó tilos jelzése ellenére a sínekre hajtott, és összeütközött az érkező személyvonattal. A baleset során a gépkocsivezető könnyebben, míg a mellette utazó férfi súlyosan megsérült. A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a sofőrt, aki elismerte felelősségét a baleset okozásáért.
A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
Képünk illusztráció.
EQM - police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Robotsebészeti rendszert, bioreaktort...
- Viharos széllel érkezik a csapadék...
- Idén is gyönyörködhetünk a kétméteres...
- Húsvéti razziába kezdenek a NAV...
- Hétvégén ismét Kelenföld lesz a pécsi...
- Leállítja a kormány a gázszállítást...
- Idén is megrendezik a magyar...
- Vasúti nagykörút: Hargitai János...
- Kizárta a lakásból édesanyját egy...
- Új életre kel, s hamarosan visszatér...

