Lezárják az utakat a pénteki demonstráció miatt

2011. november 03. csütörtök 17:29

A szmog miatt még nem biztos a forgalomkorlátozás, de a szakszervezeti demonstrációból kifolyólag forgalmi rend változás várható Pécsett.

November 4-én, péntek reggel hat és este hat óra között a Komlói út Hannebeck Frigyes utca és Auróra utca közötti szakaszának városból kivezető oldali, a menetirány szerinti jobb szélső forgalmi sávját zárják le.

Péntek reggel hét órakor és november 5-én, szintén ezidő tájban a 6-os út Szentlőrinc irányába tartó pályájának jobb szélső forgalmi sávját a Tüzér út kereszteződésétől a Páfrány út kereszteződéséig szintén lezárják, a kereszteződések, illetve a buszöböl szabadon tartásának feltételével. 

A demonstráció időpontjában a forgalomkorlátozást táblák jelzik majd, de forgalomirányító rendőrökkel is találkozhatunk.

EQM - BMRFK