Letörte a sorompót, aztán jól elhajtott
2018. szeptember 13. csütörtök 09:10

Órákon belül elfogták a rendőrök azt a tehergépkocsi-vezetőt, aki Sásdon egy vasúti átjáróban letörte a sorompót, majd elhajtott a helyszínről.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába szerdán 9 óra 46 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a 66-os főúton, Sásd belterületén a vasúti átjáróban egy tehergépkocsi a sorompónak ütközött, majd elhajtott.
A rendőrök négy órán belül beazonosították, majd elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit. A 44 éves külföldi sofőr gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését.
Ellene közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A lucfenyők már feladták, nem bírják...
- Bánki Erik majd' negyven év után...
- Ezen a napon robbant fel negyvenc éve...
- Az erős, viharos szél felkavarhatja a...
- Jön a ballagás, az anyák napja, jön a...
- Minden eddiginél korábban indul a MÁV...
- Szakvezetéssel járhatjuk be ismét a...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Fesztiválbérletet is nyerhetnek a...
- Tizenöt másodperc kellett a hírnévhez...

