Kőhegyi István átvette megbízólevelét
2009. február 24. kedd 13:42

Kőhegyi István Zsolt, pécsi szocialista önkormányzati képviselő átvette országgyűlési képviselői megbízólevelét Ádám Antaltól, a területi választási bizottság elnökétől a baranyai megyeszékhelyen, kedden.
A politikus a január 27-én elhunyt Tasnádi Péter pécsi polgármester helyét foglalhatja el a parlamentben. Az MSZP megyei választmánya a közelmúltban döntött arról, hogy Kőhegyi István Zsoltot jelöli parlamenti képviselőnek Baranya területi listájáról.
A döntés indoklása szerint a városi képviselősége mellett vagyonpolitikai tanácsnoki feladatokat is ellátó, 35 éves politikus a parlamentben megfelelően tudja képviselni Baranya megye és Pécs érdekeit.
Képünkön: Kőhegyi István Zsolt országgyűlési képviselő (MSZP) és felesége, Jech Mária.
MTI - MTI Fotó: Kálmándy Ferenc
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Az összes munkást szabálytalanul...
- Ilyen volt Pécs legendássá vált...
- Szerdán is zivatarok csaphatnak le...
- Pénteken csúcsra járatják a razziát...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- KSH: 800 ezerhez közelít a magyarok...
- Csodás égi jelenségeknek lehetünk...
- Pécsi elnök vezetheti a Magyar...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

