Két suhanc akart rabolni Pécsett, elfogták őket
2019. május 01. szerda 13:04

A pécsi rendőrök három órán belül elfogták azt a 15 éves fiút és 18 éves társát, akik ki akartak rabolni egy férfit az utcán.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre kedden 21 óra 34 perckor arról, hogy Pécsett, a Kálvária utcában megtámadta két férfi.
A sértett a rendőröknek elmondta, hogy az utcán sétált, amikor összetalálkozott két másik férfival, majd egyikőjük a földre rántotta, és többször meg is ütötte. Bántalmazója többször megkérdezte tőle, hogy van-e nála pénz, illetve telefon, de ő azt válaszolta, hogy nincs nála semmi.
A sértettnek időközben sikerült eltávolodnia támadójától, majd telefonján értesítette a rendőrséget, így bántalmazója és társa elmenekült a helyszínről.
A rendőrök három órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 15 éves pécsi fiatalt, és 18 éves siklósnagyfalusi társát. Mindkettőjüket előállították a rendőrkapitányságra, majd kihallgatásukat követően őrizetbe vették őket.
Ellenük rablás kísérlete miatt indult nyomozás a Pécsi Rendőrkapitányságon.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A vevők helyett a kommandósok várták...
- Eltűnt egy 11 éves kisfiú, egyelőre...
- Több százezren nem fizették be...
- Öngyilkosságra bátorított egy...
- Semjén Zsolt lemondott a KDNP elnöki...
- Így tombolt a békeharc: vasgyűjtéssel...
- Csodás égi jelenségeknek lehetünk...
- A PTE jogi tanszékétől kérnek...
- Szomjaznak a földek, nagy szükség...
- Immár Bachar Najari a Zsolnay...

