Javul a távolsági buszközlekedés Pécs és több nagyváros között
2013. július 04. csütörtök 10:58

2013. július 1-jétől - a megrendelő Nemzeti Fejlesztési Minisztérium elvárásaink megfelelően - jelentősen módosul a Dél-Dunántúlt érintő országos besorolású autóbuszjáratok menetrendje. Az új ütemes közlekedési rend kedvező, gyors eljutási lehetőséget biztosít Pécs, illetve a dunántúli és dél-alföldi nagyvárosok között.
A viszonylatok többségén csökken a menetidő, bővülnek az eljutási lehetőségek. Az országos járatok módosításával összefüggésben egyes regionális járatok is változnak, kedvezőbb átszállást biztosítva az országos járatokra, járatokról, illetve az országos járatok gyorsítása, útvonal módosítása miatt kieső megállóhelyek ellátása érdekében.
A módosításban jelentősen érintett főbb országos viszonylatok, járatok:
Pécs-Bonyhád-Szekszárd-Budapest
Pécs-Bonyhád-Szekszárd-Székesfehérvár-Győr/Tatabánya
Pécs-Kaposvár-Nagykanizsa-Zalaegerszeg-Szombathely-Sopron
Pécs-Kaposvár-Marcali-Keszthely-Sárvár/Tapolca-Ajka
Pécs-Balatonlelle-Siófok-Veszprém
Pécs-Baja-Kecskemét/Szeged-Békéscsaba
Szigetvár-Veszprém
Szigetvár-Hévíz
Az érintett főbb regionális vonalak:
Pécs-Pécsvárad-Bonyhád-Szekszárd
Pécs-Sásd-Kaposvár
Pécs-Bóly-Mohács-Baja
Pécs-Szigetvár-Barcs-Nagyatád-/Nagykanizsa
Mohács-Somberek-Pécsvárad
A fentiekkel összefüggésben - forgalomszervezési okokból - más járatok menetrendje, köztük a balatoni szezonjáratok menetrendje is változik.
A Pannon Volán járatainak részletes, 2013. július 1-jei változásai honlapunkon - a www.pannonvolan.hu/aktuális információ alatt - érhetők el.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Magyarországon is kimutatták az új...
- Kocsis Máté Mohácson: a választások...
- Orbán Viktor: vége annak az...
- Vesztesekből győztesek lesznek a...
- Eltűnt egy 14 éves pécsi kislány,...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...

