Izgalmas dzsungeltúrán vehetnek részt a kalandvágyók
2016. augusztus 09. kedd 10:13

Augusztus 13-án, szombaton dzsungeltúrára várják a kalandvágyó érdeklődőket a Dráva-parton.
A "20 év, 20 túra" programsorozat keretében a Dráva mellékágai mellett úttalan utakon haladva olyan varázslatos ártéri helyekkel találkozhatnak a résztvevők, ahol akár hónapokon át nem jár ember. Emellett megismerhetik az egyetlen, a Dráva töltésén belül elhelyezkedő települést, Révfalut is.
A drávasztárai kikötőből a határőr nyomsávon túráznak a résztvevők a drávasztárai felső-mellékágig, majd annak partján kalandoznak úttalan utakon, bozótosban, helyenként csalánosban.
Révfalunál a folyó látványában lehet gyönyörködni, majd a Korcsina-csatorna és a Tökleveles mellékág partján haladnak tovább. Megtekintik az öreg tölgyest, majd visszaindulnak a drávasztárai kikötőbe, igény szerint földes vagy aszfaltos úton haladva.
Helyszín, időpont: Drávasztára, kikötő, 9.00 óra
Túra hossza, időtartama: 12 km, 5 óra
Részvételi díj: 500 Ft/fő
Forrás: DDNP
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Élettársa kislányát molesztálta egy...
- Összeütközött két autó Pécsett, egy...
- Csaknem háromezer viharkárt számoltak...
- Szenzáció! Világbajnoki címet...
- Kiszámította a KSH, hogyan alakult az...
- Pécsett is "falusi" maradt Burján...
- Kemény ellenőrzésekre számíthatnak a...
- Nem tudott belenyugodni a szakításba...
- Nyolc előadással várja a publikumot a...
- Lépcsőfutó versenyt rendeznek a TV...