Italkereskedőket is ellenőriz a NAV a héten Baranyában
2019. május 06. hétfő 10:12

A NAV baranyai munkatársai ezen a héten Sásdon, Vásárosdombón, Bikalon, Mohácson, Bólyban, Szentlőrincen, Szigetváron, Vajszlón, Siklóson, Villányban, Komlón, valamint a megyeszékhelyen végeznek ellenőrzéseket.
A revizorok elsősorban a számla- és nyugtaadást, a foglalkoztatást, az online pénztárgép használatát, valamint a forgalmazott áruk eredetét ellenőrzik. Ahol a pénztárgép által továbbított adatok ezt indokolják, ott forgalomszámlálásra is sor kerülhet.
Az ellenőrök érkezésére számíthatnak az élelmiszer- és italkereskedők, a gépjárműszervizek, valamint vendéglátóhelyek.
A NAV munkatársai a társhatósággal együttműködve, a megye építési területein, továbbra is vizsgálják a szabályos foglalkoztatást.
Forrás: NAV
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szerdán este minden kiderül a pécsi...
- Pezsgő élet a kaszinóban, csilingelő...
- Elment az egyik utolsó igazi pécsi...
- A helyzet fokozódik: 38 fokos hőség...
- Ismét itt a kánikula, máris kiadták a...
- Strand, éttermek, zöldségesek: íme, a...
- Fagylaltkuponokat rejtenek el...
- Javában tart az őznász - Óvatosan a...
- Vége a pótlóbuszozásnak, befejeződőtt...
- Rendkívüli bejelentés: több mint...