Idén is megrendezik Pécsett a Méltóság Mezejét
2013. október 09. szerda 10:42

A Pécs-Baranyai Hospice Alapítvány idén is megrendezi Pécsett, az északi várfal belső sétányán a Méltóság mezeje elnevezésű programját.
Az október 12-én, 11 órakor kezdődő eseményt a Hospice Világnap alkalmából tartják. Köszöntőt mond Kővári János, a Természeti és Emberi Erőforrás Fejlesztési Bizottság elnöke és Csikós Ágnes, a Pécs-Baranyai Hospice Alapítvány elnöke.
A rendezvényen dalokat ad elő a PTE 1. sz. Gyakorló Általános Iskolájának Campanella Gyermekkara, fellép a Vers és Prózamondó Pedagógusok Klubja, a Janus Pannonius Gimnázium Leánykara, a Pécsi művészet Gimnázium drámaképzésének tanulói és Bagossy Rebeka. A programon Szijártó Ildikó konferál.
Az esemény során a résztvevők nárcisz virághagymákat ültetnek el. A nárcisz a daganatos betegek és az őket gondozók jelképe, valamint az életnek, a reménynek és a ragaszkodásnak a kifejezője.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Helyszínelés miatt állt le reggel a...
- Ismét egy, a sínekre tett...
- Baranya legsportszerűbb csapatait...
- Applikációval, egyszerűen intézhetik...
- Ezer új autóbusszal bővítik a Volán...
- Repültek a kukák, dőltek a leanderek...
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...
- Megszűnnek az esők, szombaton már a...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Sínekre tett kanapé és hűtőgép miatt...