Folytatódnak a nyáresti térzenék a Zsolnay-negyedben
2013. augusztus 03. szombat 09:29

Folytatódik a Zsolnay Kulturális Negyedben a Nyáresti térzenék elnevezésű koncertsorozat. Legközelebb, augusztus 4-én 18 órakor a Fekete Gyémánt Fúvószenekar szórakoztatja a közönséget.
A nyár folyamán vasárnaponként a Zsolnay Kulturális Negyed különleges helyszínei adnak teret komoly hagyományokkal rendelkező, hangulatos térzenei koncerteknek. A fúvószenei sorozat keretén belül tehetséges, újonnan alakult kisegyüttesek, úgynevezett „sváb partik", valamint nagy múltú fesztivál- és koncert fúvószenekarok egyaránt lehetőséget kapnak a fellépésre.
A hangulatos fúvószenekari koncertek igazi zenei csemegét és kellemes időtöltést jelentenek a közönség számára - egy negyedbeli séta közben vagy azt követően.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pogány a bázisa a MOL megbízásából...
- Ahol meg-megáll az idő: a pécsi...
- Csaknem félmillió külhoni magyar...
- A Dél-Dunántúlon hullott a legtöbb...
- Pécsre indult egy szigetvári nő,...
- Íme, így néznek ki a pártlistás...
- Orbán Viktor: legyen béke, szabadság...
- Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy ukrán...
- Elkelt az egykori pécsbányai kórház
- Elkészült az új menetrend, így...

