Egyre többen fotózkodnak jótékonysági csekkel - bejött Vujity Tvrtko kezdeményezése

2016. február 16. kedd 15:04

Egyre többen fotózkodnak jótékonysági csekkel - bejött Vujity Tvrtko kezdeményezése

Mások mellett Csizi Péter is csatlakozott a „Fotózkodj egy jótékonysági csekkel" akcióhoz - láthattuk Facebook oldalán.

A Vujity Tvrtko által elindított jótékonysági játék lényege, hogy a segíteni vágyók bármekkora összeggel támogassanak egy általuk kiválasztott szervezetet, majd legalább két személyt hívjanak meg a játékba.

Első kihívottjai, Csizi Péter és Hoppál Péter országgyűlési képviselők is elküldték a támogatásra szánt összegeket, azóta egyre többen csatlakoztak az akcióhoz, többek között Vári Attila, a PSN Zrt. vezérigazgatója, Vesna Haluga, horvát főkonzul, Görbicz Anita és Nagy László kézilabdázók. 

Íme a játék menete:

1. Válassz ki egy számodra szimpatikus, hiteles jótékonysági szervezetet, alapítványt.
2. Küldj nekik bármekkora, számodra nem megterhelő összeget.
3. Készíts egy képet magadról és a csekkről, kivonatról vagy arról, hogy a számítógéped előtt ülve utalsz nekik.
4. Képedet töltsd fel Facebook oldaladra, megnevezve utalásod kedvezményezettjét, majd röviden írd le, miért döntöttél mellettük.
5. Hívd meg a játékba legalább két másik barátodat, ismerősödet, olyanokat, akikről tudod, hogy megtehetik, és szívesen segítenek rászorulókon.

EQM