Drogdílerkedésből akart megélni egy pécsi férfi, lakásán tárolta a mariskát
2018. április 16. hétfő 09:22

A Pécsi Járási és Nyomozó Ügyészség forgalomba hozatallal elkövetett kábítószerkereskedés bűntettének kísérlete miatt emelt vádat egy pécsi férfi ellen.
A vádlott 2017. évben elhatározta, hogy megélhetését kábítószer - marihuana - kereskedésből fogja fedezni. Ennek érdekében cannabis származékot szerzett be, melyet lakásán tárolt.
A férfi a beszerzett kábítószert kiporciózta a kereskedést megelőzően 110 db pakettre, melyet a lakás különböző részein rejtett el.
A rendőrség a tényleges értékesítést megelőzően azonban lakossági bejelentés alapján a férfinál házkutatást tartott, melynek során a lakásában a kábítószert valamint a kereskedéshez szükséges eszközöket lefoglalta.
A férfi cselekménye a kábítószer kereskedés bűntett kísérletének a megállapítására alkalmas, mely bűncselekmény büntetési tétele 2-8 évig terjedő szabadságvesztés.
Forrás: Baranya Megyei Főügyészség
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pécs belvárosában raboltak,...
- Napsütéses, kellemes napunk lesz hétfőn
- Vitézy Dávid Komlón: véget ér a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Már négy éve üres a kirakat: a...
- A lucfenyők már feladták, nem bírják...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- A világ érdekes, fedeztessük fel a...
- A vevők helyett a kommandósok várták...
- Az erős, viharos szél felkavarhatja a...

